KATEGORIE
Basket_selected
Koszyk jest pusty
NEWSLETTER

HUŚTAWKA BOCIANIE, ORLE GNIAZDO 120 CM EN1176 LAMELKOWE

  • W magazynie: 98 szt.
  • Dostępność: Jest
  • Producent: allforbaby
  • Cena: 3 290,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

Huśtawka bocianie 120cm gniazdo na publiczny plac zabaw.

Huśtawka spełnia normy bezpieczeństwa EN 1176 dla produktów przeznaczonych na publiczny plac zabaw.

Super duża i wygodna huśtawka. Będzie mogło z niej korzystać nawet kilkoro dzieci na raz.

Huśtawka zawieszona jest na linach zbrojonych. Liny zbrojone zakończone są 30cm odcinkami łańcucha przedłużającego. (przycina się go do zakładanej wysokości na miejscu montażu. Wysokość siedziska od podłożna wynosi zazwyczaj 40cm)

Siedzisko posiada siatkę z plastikowych lamelek wzmocnione łańcuchem ze stali. Jest ono wyjątkowo wytrzymałe, estetyczne i trwałe. Odporne na wandalizm, łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

Konstrukcja koła: stalowy pierścień z rury Ø 48-50 mm z powłoką antykorozyjną (ocynk/farba antykorozyjna), w osłonie ze spienionego poliuretanu gr. 25-30 mm. Waga samego koła: - 17 kg. Waga koła z zawiesiem – 28,5 kg. Siedzisko - średnica koła Ø 120 cm wys. 145 mm (195 mm z tulejami mocującymi zawiesie). 4 tuleje mocujące z łożyskiem stałym w pierścieniu z poliamidu osadzone na trzpieniach stalowych, zintegrowanych (podwójny spaw) z rurą obręczy. Otulina z pianki polietylenowej znacząco wzmacnia bezpieczeństwo użytkowania przeciwdziałając urazom przy uderzeniach w zewnętrzny pierścień gniazda. Otulina dodatkowo wzmocniona opasaniem z tkaninowej taśmy klejącej. Siatka siedziska plastikowe lamelki wzmocnione łańcuchem stalowym. Całość obręczy zabezpieczona oplotem z liny kręconej polipropylenowej (Ø 16 mm typu multifilnament) zabezpieczającym użytkownika przed urazami i dodatkowo blokującym połączenia oczek montażowych. Mocowanie do tulei mocujących na szekle niezaczepne (stal nierdzewna) połączone z systemem zawiesi. Elementy kompletu zawiesi: 4 liny zbrojone długości 130cm + przedłużki z łańcuchów 30cm  - zakończone szeklami (stal nierdzewna) i odcinkiem  łańcucha zgrzewanego (ocynk) dł. 30 cm Ø 8 mm do połączenia z dedykowanym zawiesiem końcowym. Pakowanie w rękaw z foli + taśma stretch. 

Siedzisko jest produkowane pod zamówienie. Czas realizacji wynosi ok 10 dni.

KOD EAN 5903796052169